Süslenmeyi, mücevheri, dikkat çekici şeyler yapmayı sever aslan burcu kadınları. Aslında hiçbir şey yapmasa bile, kıyafetinden aksesuarına, saçı ve makyajına kadar konuşur… Ve tabi hâl böyle olunca arkasından da çok konuşulur. Her şeyin en kalitelisini en pahalısını sever ve mükemmel gözükmek ister. Bu sebeple bulunduğunuz ortama bir aslan burcu kadını girerse bunu mutlaka girer girmez anlarsınız.

• Hırslıdır. Özellikle para konusunda çok hırslılardır. Eee bu kadar lüks harcamaları baba parasıyla yapmıyor tabiî ki aslanlar. İşlerinde ve kariyer hedeflerinde çok hırslılardır. Her zaman güçlü olmak isterler ve kendilerine hedef koymaktan asla vazgeçmezler.

• Çok okur, çok yazar, çok bilirler.
Öğrenme hevesleri asla bitmez. Her yaşta öğrenmeye açıklardır. Onlar için lüksten daha önemli şey bilgidir. İnanılmaz bir bilgelikleri vardır. Onlarla her konuşmanızda “bu kadar çok şeyi nereden biliyor?” diye düşünmeden edemezsiniz.

• Eli çok açıktır, hediye vermeye bayılır.
Aslan burçları hep kendilerine harcayacak kadar egoist değillerdir. Kendileri için para harcamayı ne kadar seviyorlarsa çevresindekiler için de aynı durum söz konusudur. Elindeki parayla etrafındaki herkese hediye alırlar, özellikle hayır işlerinde bulunurlar. Yardımlar, bağışlar…

• Girişimci ve cesaretlidir.
Aslan diyoruz, buraların kralı diyoruz… Aslan kadınları kontrolü eline almayı sever adım atılması gereken bir iş varsa önden o gider, kimsenin cesaret edemediği işleri kendisi tek başına halleder.

Aslan burcu kadını olumsuz özellikleri

• Diktatör ruh yapısına sahiptir.
Kontrolleri eline almaya bayılan aslan burçları ipleri saldıklarında kendilerini rahat hissetmezler. Bu yüzden hep kendi dedikleri olsun, ondan gizli bir şey yapılmasın, her şey ona sorularak yapılsın ve kimse onun sözünden çıkmasın ister.

• Çoğu zaman kaba olabilirler.
Açık sözlü olmalarının dozunu tutturamayan aslanlar, küstahça konuşmalar yapabilirler. Her şeyin en iyisini onlar bilir şeklinde kafa yapıları olduğu için bazen ağızlarından çıkanı kulakları duymaz.

• Çok savurgandır.
Harcamayı, lüks hayatı, pahalı şeyleri seven aslan burcu kadınlarına para dayanmaz. Bu yüzden ellerindeki para, çok çabuk biter ve ay sonunda çok sıkışırlar. Ceplerindeki parayı, sanki hiç bitmeyecekmiş gibi harcarlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  BOĞA BURCU ERKEĞİ