Yapılan bilimsel çalışmalar ile çoğunlukla erkeklerin duygularını belli etmek konusunda kadınlardan daha cesaretli olmadıklarını ortaya koymuştur. Biz kadınların duygularımızı ifade etmekte erkeklere göre daha cesur olduğunu hemen belirtelim. Erkeklerin özellikle hangi şeyleri itiraf etmekte zorlandıklarını biliyor musunuz ? Çoğunuz partnerinizin de hangi konulardaki hislerini kendisine sakladığını merak ediyorsunuzdur değil mi ? İsterseniz bunlara bir değinelim.

1- Ailenizden korktuklarını belli etmek istemezler
Çoğu erkek bu konuda her zaman istim üstündedir. Babanızla veya kardeşinizle göz göze gelmekten çekinirken onların sizi üzüp üzmediğini sorgulamak endişesinde olmalarıyla birlikte, aslında hiçbir zaman ona doğrudan bunu söylemeyecekler ama o bakışlardan bu mesajı anlayacaktır partneriniz.2- Profesyonel manada ne yapmam gerektiği isteğimden emin değilim
Aslında pek çok kişinin bunu hissetmesi gayet doğaldır. Ancak sürekli ne kadar başarılı olduklarını iddia ediyorlarsa, kendilerine olan öz güvenleri de o kadar az demektir. Bunu gurur konusu yaptıkları için hep gizlerler.

3- Vücudumla barışık değilim
Erkekler her zaman atletik bir vücuda sahip olmak isterler. Eğer değillerse vücut kusurlarını çeşitli şekillerde gizlemek isterler. Dikkat edin, gömleğini her çıkardığında göbeğini içeri çeker.

4- “Seni seviyorum” demek için ilk adımı atan olmaktan korkuyor
Bu cümleyi ilk ondan duymanız için çoğunlukla birkaç randevu sonrasını beklemek zorundasınızdır her zaman. Hep doğru anı beklemenin gerektiğine inanırlar çünkü.

5- İlişkisi hakkında kafasında sürekli soru işaretleri belirebiliyor
Elbette çoğu kişi bu konuda % 100 emin olamaz. Aslında sizin için çıldırıyordur, ama yine de arada sırada bir ilişkinizi sorgulama ihtiyacı duyuyordur.

6- Arkadaşlarımın çocuklarıyla vakit geçirmek babalık duygularımı alevlendiriyor
Hep artık baba olmaya hazır olduğunu ispatlamaya çalışır. Ama aslında o hala baba olmaya hazır değil ve sizin panik yapmanızı istemiyor. Onun da hala bir çocuk olduğunu kabul etmez asla.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  YAŞLAN-MA KARŞITI MUCİZE KREM

7- Senin bazı hareketlerine bayılıyorum
Size bunu belli etmek istemez. Ama sizin bile farkında olmadığınız pek çok davranışınıza karşı koyamaz. Sizi izlediği her defasında sizi ne kadar çok sevdiğini anımsıyor.