Bir bayanın en çok kafasını karıştıran sorular arasındadır acaba beni beğeniyor mu acaba benden hoşlanıyor mu sorusuna cevaplar aramak bunu karşısında ki beğendiği kişiye soramayacağı için mecburen hal ve hareketlerinden anlamaya çalışması gerekecektir ya da en yakın kız arkadaşına soracaktır acaba benden hoşlanıyor mu hoşlanmıyor mu diye nasıl anlayacağız peki beğendiğimiz kişinin bizi beğenip beğenmediğini hoşlanıp hoşlanmadığını bazen bayan olmak ne kadar zormuş deriz kendi kendimize ama hayat kurtaran teknikler her zaman vardır bunu da unutmamak lazım bunları iyi gözlemlemek ve araştırmak lazım ki adımlarımızı sağlam atalım.O zaman biz size biraz ipucu verelim;
1. Her defasında göz göze geliyorsanız eğer ve gülümsüyorsa sizden hoşlandığının belirtisidir.
2. Karşı karşıya geldiğinizde eğer heyecan yapıyorsa ve kızarıyorsa bu da hoşlanma belirtisidir. Sonuçta heyecan birçok şeyi belli eder.
3. Eğer yanında bir arkadaşı varsa ve size bakarken o arkadaşına bir şeyler söylüyorsa heyecanlanabilirsiniz sizinle ilgili arkadaşına mutlaka ki bilgi veriyordur.
4. Duruş şekilleri de erkeklerin hoşlanıp hoşlanmadığını belli eder daha özgüvenli bir şekilde duruş pozisyonu alıyorsa karşınızda olumlu düşünebilirsiniz.
5. Bazen hoşlandığımız kişilerin taklitlerini yaparız ister istemez; karşınızda ki insan sizin hareketlerinizi tekrarlıyorsa sizin gibi konuşuyorsa ve konuşurken gülüyorsa hoşlantı belirtisidir.
6. Dokunmak da verilecek ipuçlarından biridir. Sürekli dokunmaya çalışması sizden hoşlandığının belirtisidir. Konuşurken dokunuyorsa ve yanınızdan geçerken sanki yanlışlıkla çarpmış gibi yapıyorsa sizden hoşlandığından emin olabilirsiniz.
7. Konuşurken eğer size doğru eğiliyorsa ve sizi dikkatlice dinliyorsa hoşlanıyor düşüncesi kafanızda olumlu bir şekilde yer edebilir.
8. Bakışlar daima ele verir insanları eğer konuşurken sizin gözlerinizin içine dikkatlice bakıyorsa sizin de dikkat edeceğiniz nokta göz bebekleri olabilir göz bebekleri büyüyorsa sonuç olumlu demektir.
9. Yüz mimikleri de önemlidir hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için konuşmanızı dinlerken kaşlarını kaldırıyorsa ve gözler açılıyorsa sizinle ilgileniyor demektir.
10. Sizinle konuşurken devamlı parmaklarını oynatıyorsa gergin, heyecanlı ve size karşı harekete geçmek için fırsat kolluyor demektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  ESKİ SEVGİLİDEN DOST OLUR MU ?